Predstavujeme Inim electronics (1. diel)

Talianska firma inim electronics vznikla pred 13 rokmi. Založil ju v roku 2005 Leonello Leoni, vtedajší majiteľ firmy BENTEL Security, s ktorou sme v tom čase už dlhú dobu spolupracovali. Firmu BENTEL Security v tej dobe prevzala skupina Tyco, ktorá z nej urobila jeden zo svojich výrobných podnikov. V BENTEL (Tyco) sa teraz vyrába systém EPS Fireclass (FC500, FC501), ktorý KELCOM stále má vo svojej ponuke.

Krátko po predaji BENTEL Leonello Leoni využil svoje 30-ročné skúsenosti v odbore a založil o niekoľko kilometrov ďalej svoju novú firmu, Inim elektronic. Obklopil sa radom skúsených HW a SW vývojárov a inim Electronic rýchlo vstúpila na trh s novými produktmi, ktoré rýchlo získavali obľubu na Talianskom a vzápätí aj na medzinárodnom trhu. Dnes má Inim electronic distribútorov v 74 krajinách na 5 kontinentoch - viďte nižšie priložený obrázok.

Zoznam významných inštalácií nájdete v prepojenom:

 

V súčasnosti inim electronic ponúka produkty v týchto oblastiach:

  • Zabezpečovacia technika.
  • Domáce automatizácie.
  • Požiarne systémy.
  • Systémy núdzového a evakuačného osvetlenia.

Náš kontakt s inim electronics vyplynul z dlhoročnej spolupráce s BENTEL security. Dostali sme ponuku na distribúciu a už 4 roky ponúkame na českom a slovenskom trhu ich produkty z oblasti požiarneho zabezpečenia:

V poslednej dobe pridávame do ponuky evakuačné a núdzové osvetlenie Harper a evakuačný rozhlas Paso. V oblasti EZS zostávame distribútorom DSC (už 27rokov) a distribúciu EZS inim electronic nezaisťujeme. Avšak, považujeme ju za vysoko kvalitné a sofistikovanú konkurenciu.

Našim zákazníkom ponúkame skladové zásoby v dostatočnom množstve pre inštalácie i pre následný servis a kontroly, kvalifikovanú technickú pomoc založenú na pravidelných návštevách vo výrobe a na osobnom vzťahu s techniky aj s vedením firmy.

Systémy EPS i detekcie plynu sú certifikované pre použitie v ČR v Technickom a skúšobnom ústave stavebnom v Prahe.

 
 
Oddělovač