Spravodaj 10/2017

Vážení zákazníci,

 

v každom newsletteri vás informujeme o novinkách a zľavách. Ani októbrový spravodajca nebol výnimkou.

 

EPS

Detekcia oxidu uhoľnatého

V súvislosti so začínajúcou vykurovacou sezónou sme napísali článok o detekciu oxidu uhoľnatého. Aby ste mohli svojim zákazníkom poskytovať ešte väčšie zabezpečenie a komfort, pripravili sme pre vás zľavy na vybrané detektory.

CCTV

Pripravujeme pre Vás - Dahu ePoE

Dahua prichádza s novým radom ePoE IP kamier, rekordérov a switchov. Pomoci týchto ePoE komponentov môžete vytvoriť IP kamerový systém na vzdialenosť až 800 metrov a to len za použitia ePoE IP kamery a rekordéra Dahua (prípadne switche). Tým ušetríte na množstve komponentoch na prenosové ceste a času pri inštalácii kamerových systémov.

Viac sa dozviete na stránke o Dahu ePoE.

 

DDS

Videx nové modely BUS2 video súprav

Videx rozširuje rodinu BUS2 video súprav série 4000 pre 1-2 účastníkov, s vonkajšou jednotkou (4333X - 0,1,2), o ďalšie zaujímavé funkcie a vlastnosti: - širokouhlá kamera so záberom 170 ° - možnosť pripojiť druhú externú kameru - integrovaná autonómne EM čítačka ID kľúčov až pre 50 účastníkov - možnosť rozšírenia súpravy na domový video systém až pre 12 účastníkov (pomocou montážnych rámčekov a tlačidlových modulov VIDEX série 4000 a 2ks diódových modulov Art.125)

 

ACS

Novinky v přísupových systémoch od XPR

XPR prichádza s novým poňatím off-line prístupového systému, ktorý je reprezentovaný čítačkou MTPX-MF-SA.

Viac informácií o novinkách od XPR nájdete v článku na webe.

 

Ďalšie zľavy, novinky a informácie nájdete vo spravodajcovi pre október 2017.

 
 
Oddělovač