Spravodaj 6/2018

 Vážení zákazníci,

v sortimente teraz nájdete Luxriot EVO - video management softvér. Jedná sa o software pre IP kamery a je kompatibilný so záznamovými zariadeniami viac ako 100 výrobcov a 4000 modelov vrátane Dahua, HikVision, ACTi, Axis, Arecont Vision, Basler, Sanyo, Sony, IQinVision, Hunt Electronic, LG, Vivotek, UDP a ďalších .

Vďaka architektúre klient - server umožňuje vytvárať škálovateľné riešenia a pohodlne pracovať s celým systémom bez ohľadu na počet serverov a kamier. Funkcionalitu systému je možné ďalej rozšíriť o automatické rozpoznávanie registračných značiek nadstavbou Luxriot LPR, video analýzu a biometrické rozpoznávanie tvárí.

 

 

                                               

                                                                                                                                                                                                                             

Ďalej sme Vás informovali o článku o GDPR v súvislosti s kamerovými systémami. Ten budeme aj naďalej aktualizovať, aby sme prinášali aktuálne a užitočné informácie.

V článku nájdete odkazy na zaujímavé zdroje, z ktorých môžete čerpať a ďalej sa inšpirovať, či nimi môžete vzdelať svojich zákazníkov.

 

 

Pozvanie na uplynulý Dahua workshop už nestihneme, ale nenechajte si ujsť školenie na hybridné ústredne na Power NEO a program pre správu ústrední DSC - DLS, ktoré sa bude konať 21. 6. 2018 v sídle Kelcomu v Hradci Králové. Viac informácií a prihlášku nájdete na stránke školenia.

 
Kompletné spravodajca vrátane zľavových akcií nájdete po prihlásení v spravodajcovi 6/2018.

 
 
Oddělovač