DSC stráži už od roku 1979 (2. diel)

 DSC je našou vlajkovou loďou v elektronických zabezpečovacích systémoch. DSC je skratka pre Digital Security Controls (digitálne zabezpečovacie systémy). Spoločnosť si našla svojich užívateľov v 140 krajinách sveta.

História

Firma vznikla už v roku 1979, kedy To bolo dosť dlho predtým, než niekto vôbec mohol vedieť, ako budú alarmy fungovať digitálne. Spoločnosť sídli v Toronte v Kanade a aj preto máme vďaka tejto spolupráci v našom logu list kanadského javora.

 Firma ako jedna z prvých zaviedla malé a atraktívne bezpečnostné klávesnice a alarmové panely s mikroprocesorom, ktoré nastavili v obore nový technologický štandard. Navyše si DSC získala obľubu u koncových zákazníkov pre jednoduchosť použitia, efektívnosť a nadčasový dizajn.

O prosperite firmy vypovedá aj to, že postupne kúpila firmy BENTEL a Sur-Gard, vďaka ktorým sa technologicky posunula zase o kus ďalej a mohla rozšíriť portfólio sortimentu. Od roku 2002 bolo DSC kúpené firmou Tyco International, v ktorého portofliu vystupuje ako samostatná značka.

 Sortiment

Produkty DSC vynikajú svojou kvalitou. Je to odrazom dômyselného riadenia a plnením noriem ISO kvality. Firma tiež dbá na manažment kvality a využíva k tomu Six Sigma metódu.

 

Z počiatku KELCOM predával hlavne rad Classic. Zásadná zmena bola v roku 1998, kedy bola predstavená inovatívna rada Power. Na tú v roku 2015 nadviazala rad Power Neo.

 

Zariadenie DSC si našla svojich zákazníkov vďaka prozákaznickému prístupu a vďaka svojmu firemnému kréde. DSC si zakladá na spoľahlivosti, flexibilite, odolnosti, kvalite, jednoduchosť použitia a jednoduché možnosti upgradovať na novšie systém.

 zdroje:

http://www.dsc.com/index.php?o=about

http://www.securityworldmag.com/wsr/wsr_view.asp?idx=177&part_code=04

 
 
Oddělovač