Spravodaj 12/2017

Vážení zákazníci,

 

chceme vás informovať o prevádzkovej dobe, ktorá nás čaká v nasledujúcich dňoch. Na uvedenom odkaze nájdete detailné informácie o prevádzke, vrátane rozpisu inventúr.

 

 


 

Detekcia plynov

Detektor kysličníka uhoľnatého ING703H-42

Detektor CO v priemyselnom prevedení s krytím IP55. Kontinuálne výstup 4-20mA, vhodný pre pripojenie k ústredniam Firelite pre detekciu CO v kotolniach, parkoviskách atď. Nastaviteľná dvojstupňová detekcie.

 

EZS

Bezdrôtorý PIR detektor PG8914 od DSC

Bezdrôtový PIR detektor s imunitou zvierat a so snímačom teploty PowerG a dosahom 12m. PG8914 je inteligentný dvojitý vnútorný detektor pohybu PIR, ktorý ponúka spoľahlivú detekciu pohybu a sledovanie teploty v jednom ľahko inštalovateľné a atraktívnym zariadení. Vďaka vstavanej technológii Powergy ponúka bezdrôtový detektor PG8914 osvedčenú ochranu proti vniknutiu s vynikajúcou odolnosťou proti falošným poplachom. Je kompatibilný s radou poplachových systémov Power NEO Funkcia dvojitej detekcie (pohybu a teploty) rieši rastúci dopyt na trhu pre zariadenia s inteligentnými schopnosťami. Ľahko prístupný priestor pre batérie a dlhšiu životnosť batérie znižujú požiadavky na údržbu.

 

 

Školenia:

Zoznam školení nájdete na tomto odkaze. Predmetom školenia bude:
• Hybridné ústredne Power NEO, DLS 5
• IP komunikátory, GSM brány, PCO, DLS 5
• Bezdrôtová ústredňa Visonic PowerMaster

 

Ďalšie novinky nájdete vo spravodajcovi 12/2017.

 

Prajeme Vám krásne a pohodové sviatky a všetko naj do roku 2018!

 

 
 
Oddělovač